IT

Oferta pracy

exioo.com > Warszawa > Starszy Analityk/Architekt IT
Other

Lokalizacja:

Warszawa,

Wynagrodzenie:

do 15000 PLN brutto UoP/ do 18000 PLN netto+vat B2B

Rodzaj umowy:

B2B, UoP

Wymagane technologie:

Zobacz jak działamy

Rekruter

Masz dodatkowe pytania? Napisz- ch─Ötnie odpowiemy :)
ikona nexio damian.pakulski@exioo.com

damian nexio

Poznaj nasz zespół

Starszy Analityk/Architekt IT

15 stycznia 2021

Obecnie dla naszego partnera ÔÇô firmy, kt├│ra projektuje i wdra┼╝a innowacyjne programy ubezpieczeniowe i us┼éugi dla urz─ůdze┼ä mobilnych, z kt├│rych korzystaj─ů miliony Klient├│w, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Analiza potrzeb, kreowanie z┼éo┼╝onych proces├│w biznesowych oraz osadzanie ich w ┼Ťwiecie system├│w IT.
  • Projektowanie rozwi─ůza┼ä na poziomie odpowiedzialno┼Ťci system├│w, integracji, modu┼é├│w, funkcjonalno┼Ťci.
  • Wsp├│┼épraca z partnerami zewn─Ötrznymi w zakresie wymaganym do przeprowadzenia analizy, zaprojektowania i wytworzenia oprogramowania.
  • Ca┼éo┼Ťciowe wsparcie i koordynacja prac od strony technologicznej.
  • Kluczowa rola w strategicznym projekcie, z bardzo du┼╝─ů swobod─ů dzia┼éania oraz wp┼éywem na finalny efekt.

Wymagania:

  • Komercyjnego do┼Ťwiadczenia w roli analityka IT, lidera technicznego lub architekta w pracy w ┼Ťrodowisku IT o du┼╝ej z┼éo┼╝ono┼Ťci.
  • Do┼Ťwiadczenia w pracy z wielowarstwowymi systemami (frontend, backend, baza danych) wykorzystuj─ůcymi r├│┼╝ne metody integracji.
  • Umiej─Ötno┼Ťci projektowania z┼éo┼╝onych struktur danych i integracji.
  • Dojrza┼éo┼Ťci zawodowej i emocjonalnej, samodzielno┼Ťci, dynamiki i proaktywno┼Ťci w dzia┼éaniu, podej┼Ťcia ÔÇ×tak, da si─ÖÔÇŁ, nastawienia na skuteczne rozwi─ůzywanie problem├│w.
  • Bardzo dobrych umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjnych.
  • Do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y retail, e-commerce, telco. [mile widziane]
  • Do┼Ťwiadczenie z systemami klasy BSS. [mile widziane]

Oferujemy:

  • Wybran─ů form─Ö zatrudnienia: umowa o prac─Ö lub kontrakt B2B.
  • Do 2 dni pracy zdalnej w tygodniu.
  • Codzienne wyzwania dzi─Öki czemu nigdy nie b─Ödziesz si─Ö nudzi─ç!
  • Realn─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju ÔÇô my nie obiecujemy, my dzia┼éamy!
  • Szkolenia wdro┼╝eniowe i zestaw startowy na powitanie.
  • Pakiet benefit├│w: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.
  • Owoce dla pracownik├│w.
  • Spotkania integracyjne i du┼╝o u┼Ťmiechu na co dzie┼ä.
  • ┼Üwietn─ů atmosfer─Ö w pracy.
  • Pyszn─ů kaw─Ö ­čÖé

Prze┼Ťlij CV

    Wczytaj plik...
    Kliknij aby doda─ç CV

    Mo┼╝e Ci─Ö zainteresuje

    Sprawd┼║ tak┼╝e

    Java

    Senior Software Developer

    Poznań,

    19 listopada 2020

    15000 - 17500 PLN net+VAT

    B2B, UoP

    Testing

    Software Quality Engineer

    Poznań,

    18 lutego 2021

    70 - 90 PLN netto + VAT/h (B2B)

    B2B

    JS

    Senior React Developer

    Remote,

    24 listopada 2020

    up to 15 000 PLN net

    B2B

    Wszystkie oferty

    Nie znalaz┼ée┼Ť/a┼Ť pracy marze┼ä?

    Wy┼Ťlij swoje CV przez formularz kontaktowy lub napisz na adres mailowy damian.pakulski@exioo.com, odezwiemy si─Ö.

    Damian Pakulski nexio

    Nasi partnerzy

    Zaufali nam

    oferty pracy IT