IT

Oferta pracy

exioo.com > Warszawa > Senior Java Developer
Java

Lokalizacja:

Warszawa,

Wynagrodzenie:

12000 - 18000 zł brutto (UoP)

Rodzaj umowy:

B2B, UoP

Wymagane technologie:

Zobacz jak działamy

Rekruter

Masz dodatkowe pytania? Napisz- chętnie odpowiemy :)
ikona nexio damian.pakulski@exioo.com

damian nexio

Poznaj nasz zespół

Senior Java Developer

12 lipca 2019

Zakres zadań:

  • tworzenie i rozwój serwisów internetowych w technologii Java 8,
  • projektowanie i tworzenie serwisów internetowych opartych o architekturę mikroserwisów (Spring Boot),
  • praca z technologiami: Kafka, Redis, MongoDB, Docker.

Wymagania:

  • minimum 4-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka Java oraz Spring Framework,
  • bardzo dobra znajomość SQL,
  • doświadczenie w integracji systemów informatycznych,
  • znajomość narzędzi wspomagających pracę z kodem: IDE (Eclipse, IntelliJ IDEA), system kontroli wersji (Git), Maven, Gradle
  • chęć poznawania nowoczesnych technologii internetowych,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy - umowa o pracę, umowa cywilnoprawna bądź własna działalność gospodarcza,
  • w przypadku umowy o pracę: podstawowy pakiet medyczny w Grupie Lux Med oraz możliwość wyboru benefitów: karty Multisport, biletów do kina lub bonów zakupowych,
  • możliwość praktycznego wykorzystania takich technologii jak serwery aplikacji (Weblogic, Tomcat), bazy danych (Oracle, MySQL) oraz wiele innych,
  • dostęp do najnowszych technologii, rozwiązań, metodyk (np. SCRUM),
  • możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie projektowania rozwiązań,
  • wymianę wiedzy w zespole, m.in. podczas cyklicznych szkoleń wewnętrznych,
  • przyjazną, twórczą i wspierającą atmosferę pracy,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach,
  • elastyczny czas pracy.

Prześlij CV

Wczytaj plik...
Kliknij aby dodać CV

Może Cię zainteresuje

Sprawdź także

Other

Administrator sieci

Warszawa,

22 lipca 2019

8000 - 13000 zł brutto

UoP

.Net

.NET Developer

Poznań,

10 czerwca 2019

10000 – 12500 zł netto+VAT

B2B, UoP

JS

Senior node.js Developer

Remote,

7 sierpnia 2019

16000 - 24000 zł netto+VAT

B2B

Wszystkie oferty

Nie znalazłeś/aś pracy marzeń?

Wyślij swoje CV przez formularz kontaktowy lub napisz na adres mailowy damian.pakulski@exioo.com, odezwiemy się.

Damian Pakulski nexio

Nasi partnerzy

Zaufali nam

oferty pracy IT