IT

Oferta pracy

exioo.com > Wrocław > Senior Java Developer
Java

Lokalizacja:

Wrocław,

Wynagrodzenie:

15000 - 20000 zł netto+VAT

Rodzaj umowy:

B2B, UoP

Wymagane technologie:

Java EE, Spring, SpringBoot, Bazy danych (Oracle, MySQL), SOA, REST, ESB, CI/CD

Zobacz jak działamy

Rekruter

Masz dodatkowe pytania? Napisz- chętnie odpowiemy :)
ikona nexio damian.pakulski@exioo.com

damian nexio

Poznaj nasz zespół

Senior Java Developer

15 września 2019

Dla naszego partnera- firmy, którą tworzą konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów dla jednych z największych przedsiębiorstw w Polsce oraz za granicą z sektorów finansów i bankowości, przemysłu, usług oraz administracji publicznej poszukujemy Senior Java Developera.

Zakres zadań:

  • Prace R&D w obszarze usprawnienia narzędzi, frameworków oraz procesu SDLC
  • Rozpoznanie nowych technologii oraz przygotowanie rekomendacji dla ich zastosowania
  • Ustalanie z klientem wysokopoziomowej architektury rozwiązania
  • Przygotowanie projektów rozwiązań IT
  • Wsparcie merytoryczne zespołów developerskich.
  • Implementacja rozwiązań IT
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w języku Java
  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MySql)
  • Wykształcenie w dziedzinie informatyki
  • Znajomość technologii Java EE, Spring, SpringBoot
  • Znajomość koncepcji i frameworków SOA i Mikroserwis (SOA, REST, ESB)
  • Znajomość wzorców projektowych i integracyjnych
  • Znajmość koncepcji CI/CD (Jenkis, Jenkis Pipeline)
  • Znajomość Docker, Kubernetes lub OpenShift, Service Mesh (mile widziane)
  • Znajomość platformy SoftwareAG (IntegrationServer, UniversalMesssaging) (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w biurze w centrum Wrocławia
  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w silnym zespole inżynierskim
  • Dostęp do nowatorskich rozwiązań technologicznych
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Wynagrodzenie do 20 000 zł na B2B lub adekwatne na UOP
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Kartę Multisport Benefit

Prześlij CV

Wczytaj plik...
Kliknij aby dodać CV

Może Cię zainteresuje

Sprawdź także

Other

Administrator sieci

Warszawa,

9 września 2019

8000 - 13000 zł brutto

UoP

.Net

Senior .NET Developer

Warszawa,

30 sierpnia 2019

14000 – 17000 zł netto+VAT (B2B)

B2B, UoP

.Net

.NET Developer

Poznań,

10 września 2019

10000 – 12500 zł netto+VAT

B2B, UoP

Wszystkie oferty

Nie znalazłeś/aś pracy marzeń?

Wyślij swoje CV przez formularz kontaktowy lub napisz na adres mailowy damian.pakulski@exioo.com, odezwiemy się.

Damian Pakulski nexio

Nasi partnerzy

Zaufali nam

oferty pracy IT