IT

Oferta pracy

exioo.com > Warszawa > Mid/Senior Python Developer
Python

Lokalizacja:

Warszawa,

Wynagrodzenie:

7500 - 15000 zł netto+VAT

Rodzaj umowy:

B2B, UoP

Wymagane technologie:

Pyhton, Django, PostgreSQL, testy jednostkowe E2E

Zobacz jak działamy

Rekruter

Masz dodatkowe pytania? Napisz- chętnie odpowiemy :)
ikona nexio marcin.zajakala@exioo.com

marcin nexio

Poznaj nasz zespół

Mid/Senior Python Developer

3 czerwca 2019

Dla naszego partnera- organizacji tworzącej platformę business intelligence obsługującą codziennie miliony użytkowników, która w intuicyjny sposób pozwala personalizować i automatyzować komunikację biznesową, poszukujemy Mid/Senior Python Developera.

Zakres zadań:

  • programowanie backend ze bardzo dobrą znajomością Pythona (3.5+) i Django,
  • odpowiedzialność za rozwój i utrzymanie wybranych modułów naszego systemu,
  • praca z SQL, najlepiej PostgreSQL,
  • umiejętności pisania testów jednostkowych E2E,
  • wychodzenie z własną inicjatywą, ciągłe uczenie się i rozwój zawodowy,
  • atutem znajomość Redis, RabbitMQ i ElasticSearch

Wymagania:

  • Python 3.5+
  • PostgreSQL 9.6 and 10.0
  • Django, DRF
  • technologie w projekcie: Celery, RabbitMQ, Docker, Gitlab + GitlabCI, WebSockets, Vue.js, Webpack, SASS

Oferujemy:

  • uczciwe wynagrodzenie w oparciu o dowolną formę współpracy (widełki dotyczą B2B),
  • pracę przy tworzeniu rozbudowanego produktu o globalnym zasięgu, obsługującego miliony użytkowników dziennie,
  • budżet na wszelkie kursy online, książki i źródła wiedzy, które pomogą Ci się rozwijać,
  • dopłaty do karty FitProfit, prywatnego ubezpieczenia medycznego i obiadów w stołówce,
  • laptopa Apple lub PC i wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.

Prześlij CV

Wczytaj plik...
Kliknij aby dodać CV

Może Cię zainteresuje

Sprawdź także

Java

Senior Java Developer

Wrocław,

15 lipca 2019

15000 - 20000 zł netto+VAT

B2B, UoP

JS

Senior node.js Developer

Remote,

7 sierpnia 2019

16000 - 24000 zł netto+VAT

B2B

.Net

Senior .NET Developer

Warszawa,

30 czerwca 2019

14000 – 17000 zł netto+VAT (B2B)

B2B, UoP

Wszystkie oferty

Nie znalazłeś/aś pracy marzeń?

Wyślij swoje CV przez formularz kontaktowy lub napisz na adres mailowy damian.pakulski@exioo.com, odezwiemy się.

Damian Pakulski nexio

Nasi partnerzy

Zaufali nam

oferty pracy IT