IT

Oferta pracy

exioo.com > Poznań > Magento Developer
PHP

Lokalizacja:

Poznań, Remote,

Wynagrodzenie:

8000 - 13000 PLN net+VAT

Rodzaj umowy:

B2B, UoP, UZ

Wymagane technologie:

Magento 2, PHP (OOP), SQL, JS, GIT

Zobacz jak działamy

Rekruter

Masz dodatkowe pytania? Napisz- ch─Ötnie odpowiemy :)
ikona nexio marcin.zajakala@exioo.com

marcin nexio

Poznaj nasz zespół

Magento Developer

9 grudnia 2020

Firma to s╠üredniej wielkos╠üci software house (ponad 60 oso╠üb), specjalizuja╠Ęcy sie╠Ę w Magento, Symfony, React i kilku innych technologiach, w kto╠ürych sie╠Ę szkolimy lub planujemy sie╠Ę szkolic╠ü. Filozofia╠Ę firmy jest ┼éa╠Ęczenie technologii, zabawy i rozwoju, bez zbe╠Ędnej spiny, ale prowadza╠Ęc fajne i profesjonalne projekty. Pracujemy w kilkuosobowych teamach, trzymamy sie╠Ę zasad Agile i staramy sie╠Ę stale ulepszac╠ü swoje praktyki.

­čôŹ Poznan╠ü or REMOTE ­čî┤

­čĺ░ 7-13knetto+VAT(B2B)ÔÇĘ / ­čĺ░ 6-11kbrutto(UoP)

Zakres zadań:

  • Programisty PHP obytego w pracy z Magento 2 na stanowisko ÔÇťMagento developerÔÇŁ. G┼éo╠üwnie zagraniczne projekty, spora ro╠üz╠çnorodnos╠üc╠ü zadan╠ü - od instalacji gotowych modu┼éo╠üw po integracje z ERP. Zapewniamy ciekawe programistyczne wyzwania, profesjonalne podejs╠ücie do projektu (Scrum, Gantt, testy, QA) oraz s╠üwietna╠Ę atmosfere╠Ę w pracy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomos╠üc╠ü PHP (OOP) oraz Magento 2,
  • dobra znajomos╠üc╠ü baz danych SQL (MySQL),
  • dos╠üwiadczenie w pracy z Magento, umieje╠Ętnos╠üc╠ü pisania w┼éasnych modu┼éo╠üw,
  • podstawy HTML5, CCS3 oraz JavaScript,
  • j. angielski (dokumentacja),
  • znajomos╠üc╠ü GIT lub innego systemu kontroli wersji.
  • [mile widziane] Znajomos╠üc╠ü innych je╠Ęzyko╠üw programowania lub che╠Ęc╠ü ich nauki (Java, Python, Ruby Objective C),
  • [mile widziane] dos╠üwiadczenie w integracjach innych systemo╠üw z Magento,

Oferujemy:

  • poznanie branz╠çy eCommerce i kilku innych pokrewnych,
  • umowe╠Ę o prace╠Ę (lub inna╠Ę forme╠Ę, kto╠üra╠Ę preferujesz),
  • bonusy za zdobycie certyfikato╠üw
  • udzia┼é w ciekawych mie╠Ędzynarodowych projektach,
  • duz╠ço trudnych problemo╠üw do rozwia╠Ęzania,
  • szkolenia i moz╠çliwos╠üci rozwoju w innych technologiach (w granicach moz╠çliwos╠üci firmy),
  • luz╠üna╠Ę, ale zorganizowana╠Ę atmosfere╠Ę pracy (Agile, praca w zespo┼éach bez wie╠Ększej struktury pionowej, planning poker)
  • systemy wspomagaja╠Ęce prace╠Ę
  • Git, Gitlab CI/Jenkins,
  • software do zarza╠Ędzania projektami Jira
  • karte╠Ę MultiSport za darmo,
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • pizze╠Ę / burgery / chin╠üskie / pierogi co pia╠Ętek,
  • masaz╠çe w biurze co drugi tydzien╠ü :D
  • i wiele innych ciekawostek ;)

Prze┼Ťlij CV

    Wczytaj plik...
    Kliknij aby doda─ç CV

    Mo┼╝e Ci─Ö zainteresuje

    Sprawd┼║ tak┼╝e

    Testing

    Software Quality Engineer

    Poznań,

    18 lutego 2021

    70 - 90 PLN netto + VAT/h (B2B)

    B2B

    Java

    Senior Software Developer

    Poznań,

    19 listopada 2020

    15000 - 17500 PLN net+VAT

    B2B, UoP

    Testing

    Software Tester

    Warszawa,

    15 stycznia 2021

    do 10000 PLN brutto UoP/ do 12000 PLN netto+vat B2B

    B2B, UoP

    Wszystkie oferty

    Nie znalaz┼ée┼Ť/a┼Ť pracy marze┼ä?

    Wy┼Ťlij swoje CV przez formularz kontaktowy lub napisz na adres mailowy damian.pakulski@exioo.com, odezwiemy si─Ö.

    Damian Pakulski nexio

    Nasi partnerzy

    Zaufali nam

    oferty pracy IT