IT

Oferta pracy

exioo.com > Poznań > IT Recruitment Intern
Other

Lokalizacja:

Poznań,

Wynagrodzenie:

~400 z┼é netto/miesi─ůc

Rodzaj umowy:

Wymagane technologie:

Rekrutacja IT

Zobacz jak działamy

Rekruter

Masz dodatkowe pytania? Napisz- ch─Ötnie odpowiemy :)
ikona nexio marcin.zajakala@exioo.com

marcin nexio

Poznaj nasz zespół

IT Recruitment Intern

16 grudnia 2020

Jeste┼Ťmy ma┼éa agencj─ů rekrutacji IT, kt├│ra istnieje od niemal 2 lat. Naszym g┼é├│wnym za┼éo┼╝eniem jest wykonywa─ç jak najlepsz─ů prac─Ö dla naszych Partner├│w i przy tym tworzy─ç miejsce, w kt├│rym przyjemnie b─Ödzie si─Ö sp─Ödza┼éo czas. Od niedawna mamy biuro w centrum Poznania i powi─Ökszamy nasz zesp├│┼é.

­čôŹ Pozna┼ä (Garncarska 9)
­čĺ░ ~400 z┼é netto/miesi─ůc
ÔĆ▒3 miesi─ůce (z mo┼╝liwo┼Ťci─ů przed┼éu┼╝enia)
­čĆâSTART ÔÇô do uzgodnienia (mo┼╝e by─ç po sesji ­čśë)

Zakres zadań:

  • Bliska wsp├│┼épraca z do┼Ťwiadczonymi Rekruterami IT przy realizacji projekt├│w
  • Tworzenie opis├│w stanowisk IT w standardach firmy
  • Publikacja og┼éosze┼ä dla programist├│w i specjalist├│w IT
  • Prac─Ö na LinkedIn oraz w naszym wewn─Ötrznym systemie
  • Wsparcie teamÔÇÖu w codziennej pracy
  • Przyswajanie solidnej dawki wiedzy z zakresu rekrutacji oraz IT
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç realizacji w┼éasnego projektu rekrutacyjnego !!

Wymagania:

  • Student/ka ostatniego roku studi├│w licencjackich lub student/ka studi├│w magisterskich (lub absolwenci)
  • Zaanga┼╝owanie
  • Transparentna postawa
  • Ch─Ö─ç do rozwoju i nauki
  • Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • [dodatkowy atut] Do┼Ťwiadczenie na pierwszych sta┼╝ach/ pierwszej pracy
  • [dodatkowy atut] Aktywno┼Ť─ç w social mediaÔÇÖch
  • [dodatkowy atut] Zainteresowanie tematyk─ů IT
  • [dodatkowy atut] Umiej─Ötno┼Ťci grafiki komputerowej

Oferujemy:

  • P┼éatny, 3-miesi─Öczny sta┼╝ na umowie absolwenckiej
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç sta┼éej wsp├│┼épracy po sta┼╝u ze stawk─ů ~3000 z┼é netto/miesi─ůc
  • Biuro w centrum Poznania (ul. Garncarska 9)
  • Zdobycie najlepszego do┼Ťwiadczenia pod okiem m┼éodych, bardzo zdolnych :P
  • Szkolenia z zakresu rekrutacji oraz IT
  • Lu┼║n─ů atmosfer─Ö i wsparcie Ziomeczk├│w z dru┼╝yny

Prze┼Ťlij CV

    Wczytaj plik...
    Kliknij aby doda─ç CV

    Mo┼╝e Ci─Ö zainteresuje

    Sprawd┼║ tak┼╝e

    Testing

    Software Tester

    Warszawa,

    15 stycznia 2021

    do 10000 PLN brutto UoP/ do 12000 PLN netto+vat B2B

    B2B, UoP

    PHP

    Full Stack PHP Engineer

    Remote,

    19 listopada 2020

    do 20 000 PLN netto+VAT

    B2B

    Data

    Cloud BI Developer

    Poznań,

    8000 - 12000 zł netto+VAT

    B2B, UoP

    Wszystkie oferty

    Nie znalaz┼ée┼Ť/a┼Ť pracy marze┼ä?

    Wy┼Ťlij swoje CV przez formularz kontaktowy lub napisz na adres mailowy damian.pakulski@exioo.com, odezwiemy si─Ö.

    Damian Pakulski nexio

    Nasi partnerzy

    Zaufali nam

    oferty pracy IT