IT

Oferta pracy

exioo.com > Warszawa > Full Stack Developer (.NET Core + Angular)
.Net

Lokalizacja:

Warszawa,

Wynagrodzenie:

do 15000 PLN brutto UoP/ do 18000 PLN netto+vat B2B

Rodzaj umowy:

B2B, UoP

Wymagane technologie:

.NET Core, Angular 10, Azure Cloud, JavaScript/TypeScript, ES6+, REST i SOAP, GIT, MSSQL, SQL, CI/CD

Zobacz jak działamy

Rekruter

Masz dodatkowe pytania? Napisz- ch─Ötnie odpowiemy :)
ikona nexio damian.pakulski@exioo.com

damian nexio

Poznaj nasz zespół

Full Stack Developer (.NET Core + Angular)

15 stycznia 2021

Obecnie dla naszego partnera ÔÇô firmy, kt├│ra projektuje i wdra┼╝a innowacyjne programy ubezpieczeniowe i us┼éugi dla urz─ůdze┼ä mobilnych, z kt├│rych korzystaj─ů miliony Klient├│w, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Projektowanie, rozw├│j oraz utrzymanie aplikacji portalowych opartych o nowoczesny stos technologiczny zapewniaj─ůcych lokalny oraz mi─Ödzynarodowy rozw├│j organizacji.
  • Udzia┼é w standaryzacji oraz automatyzacji procesu developerskiego w organizacji.
  • Wsparcie Product Ownera w poszukiwaniu innowacyjnych rozwi─ůza┼ä technicznych (research technologiczny, budowa POC, etc.).

Wymagania:

  • Komercyjnego do┼Ťwiadczenia w budowaniu aplikacji oraz bardzo dobrej znajomo┼Ťci:
  • ASP.NET Core, .NET Framework 4.5+, C# 5.0+
  • JavaScript/TypeScript, ES6+
  • Angular 7+ (u┼╝ywamy 10), HTML5, CSS3
  • rozwi─ůza┼ä opartych o integracje REST i SOAP
  • systemu kontroli wersji GIT
  • Dobrej znajomo┼Ťci relacyjnych baz danych MSSQL oraz j─Özyka SQL.
  • Znajomo┼Ť─ç nowoczesnego cyklu wytwarzania oprogramowania, wzorc├│w projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych.
  • Mile widziane do┼Ťwiadczenie z architektur─ů opart─ů o mikroserwisy, zagadnieniami konteneryzacji i automatyzacji procesu developerskiego (CI/CD).
  • Samodzielno┼Ťci i proaktywno┼Ťci w dzia┼éaniu, podej┼Ťcia ÔÇ×tak, da si─ÖÔÇŁ.
  • Swobodnego pos┼éugiwania si─Ö j─Özykiem angielskim.
  • Do┼Ťwiadczenie z Progressive Web Applications (PWA) [mile widziane]

Oferujemy:

  • Wybran─ů form─Ö zatrudnienia: umowa o prac─Ö lub kontrakt B2B.
  • Do 2 dni pracy zdalnej w tygodniu.
  • Codzienne wyzwania dzi─Öki czemu nigdy nie b─Ödziesz si─Ö nudzi─ç!
  • Realn─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju ÔÇô my nie obiecujemy, my dzia┼éamy!
  • Szkolenia wdro┼╝eniowe i zestaw startowy na powitanie.
  • Pakiet benefit├│w: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.
  • Owoce dla pracownik├│w.
  • Spotkania integracyjne i du┼╝o u┼Ťmiechu na co dzie┼ä.
  • ┼Üwietn─ů atmosfer─Ö w pracy.
  • Pyszn─ů kaw─Ö ­čÖé

Prze┼Ťlij CV

    Wczytaj plik...
    Kliknij aby doda─ç CV

    Mo┼╝e Ci─Ö zainteresuje

    Sprawd┼║ tak┼╝e

    Testing

    QA Engineer

    Remote,

    16 lutego 2021

    4000 - 5400 $ / month

    B2B

    JS

    Senior Front-end Developer

    Warszawa,

    8 grudnia 2020

    15000-25000 PLN netto+VAT

    B2B, UZ

    JS

    Front-End Developer (AngularJS)

    Poznań,

    19 listopada 2020

    9 000 - 10 000 PLN net

    B2B

    Wszystkie oferty

    Nie znalaz┼ée┼Ť/a┼Ť pracy marze┼ä?

    Wy┼Ťlij swoje CV przez formularz kontaktowy lub napisz na adres mailowy damian.pakulski@exioo.com, odezwiemy si─Ö.

    Damian Pakulski nexio

    Nasi partnerzy

    Zaufali nam

    oferty pracy IT