IT

Oferta pracy

exioo.com > Warszawa > DevOps Engineer
Dev Ops

Lokalizacja:

Warszawa,

Wynagrodzenie:

10000-18000 PLN netto+VAT

Rodzaj umowy:

B2B, UZ

Wymagane technologie:

AWS, Git, Jenkins, Docker, Ansible, Shell

Zobacz jak działamy

Rekruter

Masz dodatkowe pytania? Napisz- ch─Ötnie odpowiemy :)
ikona nexio damian.pakulski@exioo.com

damian nexio

Poznaj nasz zespół

DevOps Engineer

19 listopada 2020

Dla naszego partnera- organizacji tworz─ůcej w┼éasne narz─Ödzia do zarz─ůdzania projektami, szukamy osoby na stanowisko DevOps Engineer.

Oprogramowanie naszego klienta po┼é─ůczy Google Calendar, Trello, Jir─Ö, GitHub.

Produkty firmy s─ů u┼╝ywane przez ponad 17500 zespo┼é├│w na ┼Ťwiecie i ci─ůgle ro┼Ťnie- tak jak ca┼éa organizacja.

Zakres zadań:

  • Budowa architektury cloudowej, na kt├│rej dzia┼éa rodzina aplikacji BigPicture
  • Wsp├│┼épraca z zespo┼éami : development oraz technical operations
  • Utrzymanie i rozw├│j proces├│w i narz─Ödzi CI
  • Tworzenie i obs┼éuga ┼Ťrodowisk wirtualnych (Docker)
  • Doradztwo i wsparcie zespo┼é├│w programistycznych w zarz─ůdzaniu infrastruktur─ů chmurow─ů, a tak┼╝e usprawnianiu automatyzacji infrastruktury
  • Poszukiwanie nowych technologii i sugerowanie rozwi─ůza┼ä

Wymagania:

  • Amazon Web Services (AWS)
  • Docker
  • Narz─Ödzia konfiguracyjne, np. Ansible, Puppet
  • Systemy Linux, np. RedHat, CentOS, Ubuntu
  • Narz─Ödzia continuous integration, np. Gerrit, JIRA, Jenkins
  • Wdra┼╝anie aplikacji webowych dzia┼éaj─ůcych na serwerach JEE, np. Tomcat, JBoss, Jetty, WebSphere, WebLogic
  • Stos ELK, grafana, influxdb
  • Programowanie w j─Özykach skryptowych, np. Shell, Python, Groovy
  • Administracja relacyjnymi bazami danych, np. Oracle, PostgreSQL, MySQL
  • Administracja LAN, WAN

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 10 000 ÔÇô 18 000 PLN netto + VAT B2B / 10 000 ÔÇô 18 000 PLN brutto Umowa zlecenie
  • MacBook Pro wraz z peryferiami ÔÇô praca na trzech LCD
  • Udzia┼é w szkoleniach, dost─Öp do najnowszych ksi─ů┼╝ek, kurs├│w, itp.
  • Czas na relaks w chill roomie
  • Dobrze zaopatrzona kuchnia: kawa, herbata, soki, zapewniamy te┼╝ ┼Ťniadania
  • Domain Driven Design
  • Peer code review
  • Scrum z 2-tyg. iteracjami
  • Scaled Agile Framework (SAFe) do planowania prac
  • Mentoring
  • P┼éaska struktura organizacji. Mo┼╝esz awansowa─ç z Junior DevOpsÔÇÖa na Senior DevOps engineer. Osoby z predyspozycjami mened┼╝erskimi mog─ů zosta─ç team leaderÔÇÖem
  • DevOpsowie przychodz─ů do pracy mi─Ödzy godzin─ů ├│sm─ů rano a dziesi─ůt─ů. Wyj┼Ťcia w godzinach 16-18
  • Wielko┼Ťci zespo┼é├│w: Od 2- do 7-osobowe
  • Prac─Ö na miejscu, nie ma obowi─ůzku podr├│┼╝y. Ale je┼Ťli masz ┼╝y┼ék─Ö sprzedawcy, mo┼╝esz liczy─ç na wyjazdy do USA i po Europie, na eventy powi─ůzane z Atlassian, SAFe, itp. has┼éami dot. project managementu.

Prze┼Ťlij CV

    Wczytaj plik...
    Kliknij aby doda─ç CV

    Mo┼╝e Ci─Ö zainteresuje

    Sprawd┼║ tak┼╝e

    JS

    React Developer

    Poznań,

    do 12 000 PLN net

    B2B

    PM

    Product Manager

    Poznań, Remote,

    15000 - 25000 PLN brutto (UoP/B2B)

    B2B, UoP

    PHP

    Magento Developer

    9 grudnia 2020

    8000 - 13000 PLN net+VAT

    B2B, UoP, UZ

    Wszystkie oferty

    Nie znalaz┼ée┼Ť/a┼Ť pracy marze┼ä?

    Wy┼Ťlij swoje CV przez formularz kontaktowy lub napisz na adres mailowy damian.pakulski@exioo.com, odezwiemy si─Ö.

    Damian Pakulski nexio

    Nasi partnerzy

    Zaufali nam

    oferty pracy IT