IT

Oferta pracy

exioo.com > Warszawa > UI Designer (Mid/Senior)
UX/UI

Lokalizacja:

Warszawa,

Wynagrodzenie:

10000 - 15000 zł netto+VAT

Rodzaj umowy:

B2B

Wymagane technologie:

UI, grafika komputerowa

Zobacz jak działamy

Rekruter

Masz dodatkowe pytania? Napisz- chętnie odpowiemy :)
ikona nexio damian.pakulski@exioo.com

damian nexio

Poznaj nasz zespół

UI Designer (Mid/Senior)

20 września 2019

Pawscout to firma z Kalifornii, który tworzy społeczność wielbicieli zwierzaków domowych. Dzięki ich appce wielbiciele psów i kotów poznają pociechy z otoczenia, zgubom pomagają odnaleźć drogę do domu, a właściciele mogą zadbać o swoje zwierzaki.

Jesteśmy małym, samodzielnym zespołem w Warszawie i poszukujemy Mid/Senior UI Designera, który zasili nasze szeregi i pomoże nam wystrzelić z naszym produktem na nowy poziom rozwoju!

Zakres zadań:

  • Projektowanie intuicyjne UI,
  • Tłumaczenie celów biznesowych na konkretne rozwiązania,
  • Generowanie pomysłów i proponowanie kierunków rozwoju,
  • Budowanie wstępne prototypy, user flow,
  • Nadzorowanie wdrożenia Twoich projektów w ścisłej komunikacji z programistami,
  • Współtworzenie spójnego języka wizualnego naszej marki i aplikacji,
  • Przygotowywanie innych niezbędne materiały graficzne w zależności od bieżących potrzeb.

Wymagania:

  • Znajomość specyfiki projektowania na platformy iOS i Android oraz różnic między nimi (must!)
  • Zdolność projektowania spójnych, intuicyjnych interfejsów i interakcji,
  • Znajomość zasad UX i zdolność przekładania ich na wygodne, proste i przyjemne w użyciu rozwiązania,
  • Umiejętność tłumaczenia swoich decyzji projektowych w klarowny i zrozumiały sposób, zarówno dla warstwy biznesowej, jak i developerów,
  • Języka angielski na poziomie pozwalającym na regularne uczestniczenie w callach z biurem w Stanach i swobodnego omawiania proponowanych rozwiązań,
  • Zdolność do organizacji własnej pracy, elastyczności i umiejętności pracy w zespole, dokładności i przywiązania do szczegółów.
  • Śledzenia trendów i postępu w dziedzinie technologii mobilnych i projektowania graficznego, chęci do mierzenia się z nowymi wyzwaniami.
  • Prowadzenie badań  UX (mile widziane)
  • Projektowanie stron internetowych (mile widziane)
  • Branding (mile widziane)

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B z płatnym chorobowym i płatnym urlopem,
  • Dużą samodzielność w działaniu – im więcej masz inicjatywy, tym więcej będzie od Ciebie zależeć!
  • Elastycznych godziny pracy, również pracę zdalną w zależności od potrzeb,
  • Pracę w luźnej atmosferze z przyjaznymi i bardzo doświadczonymi ludźmi,
  • Partnerskie podejście bez korporacyjnej struktury,
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Warszawy.

Prześlij CV

Wczytaj plik...
Kliknij aby dodać CV

Może Cię zainteresuje

Sprawdź także

Python

Mid/Senior Python Developer

Warszawa,

3 września 2019

7500 - 15000 zł netto+VAT

B2B, UoP

Java

Senior Java Developer

Wrocław,

15 września 2019

15000 - 20000 zł netto+VAT

B2B, UoP

Other

Administrator sieci

Warszawa,

9 września 2019

8000 - 13000 zł brutto

UoP

Wszystkie oferty

Nie znalazłeś/aś pracy marzeń?

Wyślij swoje CV przez formularz kontaktowy lub napisz na adres mailowy damian.pakulski@exioo.com, odezwiemy się.

Damian Pakulski nexio

Nasi partnerzy

Zaufali nam

oferty pracy IT